Lampy drewniane - do drewnianego domu i nie tylko

Drewno to materiał który nigdy nie wyjdzie z mody. Znakomicie kreuje klimat, w każdym pomieszczeniu w domu. Gdy jesteś właścicielem drewnianego domu, domu z bali lub gdy lubisz otaczać się naturalnymi przedmiotami – nasze lampy są doskonałym wyborem. Lekkie w formie i w wykonaniu mogą być zawieszone na wymagających ścianach i sufitach drewnianych konstrukcji. Interesujący styl kloszy z naszej pracowni, nawiązujący do przyrody, kwiatów i roślin idealnie wpisuje się w drewniany charakter domów. Delikatne, stonowane kolory kloszy i wybrane suszone rośliny pozwalają na tworzenie oryginalnych, nieprzerysowanych aranżacji wnętrz.

Wyświetlanie 1–40 z 275 wyników

Lampy drewniane wiszące

Kinkiety z drewna

Lampy drewniane podłogowe

Lampki nocne z drewna

Lampy drewniane stojące

Lampy drewniane stołowe

Obrazy podświetlane

Plafony sufitowe

Lampy na zamówienie

Nie mieszkasz w drewnianym domu z bali? To nie problem!…. Wprowadź naturalny styl do swojego mieszkania w bloku, kamienicy czy studenckiego pokoju. Pomogą Tobie w tym nasze lampy drewniane z kloszami z żywicy z zatopionymi, suszonymi roślinami. Wykreujemy razem przytulny klimat, stworzymy miejsce gdzie będziesz lubić odpoczywać zarówno ty jak i twoi przyjaciele.

A może chodzi po twojej głowie pomysł na ciekawą lampę, podświetlany obraz, ścianę z elementami roślinnymi lub chcesz stworzyć unikalny projekt jakiegoś elementu wystroju? Skontaktuj się z nami. Tworzyliśmy lampy i elementy wystroju do kawiarni, restauracji, hoteli. Duże doświadczenie mamy w tworzeniu indywidualnych projektów do mieszkań prywatnych. Nietypowe zlecenia, renowacja lamp z komponentów żywicznych to również dziedziny, w których się rozwijamy. Napisz do nas: kontakt@lalampa.pl, twój problem pozostanie naszym wyzwaniem!.

Lampa drewniana – zasady pielęgnacji i renowacji

Klosze jakie wykonujemy w naszej pracowni są twarde. Naturalne rośliny są zatopione w masie, która ma właściwości mechaniczne szkła. Ze względu na naturalny charakter tych elementów nie powinniśmy myć lamp ostrymi detergentami czy zamaczać w wodzie. Do pielęgnacji kloszy wystarczy miękka, sucha ściereczka. Można również posłużyć się odkurzaczem. Wybieramy końcówkę ze szczoteczką, a obroty maszyny ustawiamy na minimum. Mocniejsze zabrudzenia usuwamy za pomocą wilgotnej, mocno odwirowanej , miękkiej ściereczki.

A co w sytuacji gdy lampa upadnie, uszkodzi się lub dozna innego wypadku? Skontaktuj się z nami! Materiał z którego wykonujemy klosze do lamp z drewnem możemy naprawić, skleić tak, ze nie pozostanie ślad, odświeżyć. W ostateczności wykonamy dla Ciebie nowy klosz!