Lampy drewniane podłogowe

Lampy podłogowe drewniane poza funkcją dekoracyjną, są również bardzo funkcjonalnym elementem oświetlenia. Nie bez znaczenia jest tutaj też gabaryt lampy, który umożliwia doświetlenie dowolnie wybranego miejsca, a to za sprawą ich mobilności. Lampy podłogowe są świetnym elementem dodatkowym, uzupełniającym całą aranżację i wprowadzającym dodatkowe ciepło. Niepowtarzalny styl naszych lamp podłogowych można odczuć już z daleka.

Lampy drewniane wiszące

Kinkiety z drewna

Lampy drewniane podłogowe

Lampki nocne z drewna

Lampy drewniane stojące

Lampy drewniane stołowe

Obrazy podświetlane

Plafony sufitowe

Lampy na zamówienie

Lampa podłogowa drewniana w gabinecie

Lampa podłogowa drewniana to niepowtarzalna szansa na ocieplenie wnętrza Twojego gabinetu. Odpowiednio dobrane oświetlenie pozwala odpocząć oczom w godzinach wieczornych. Gabinet to oczywiście miejsce do pracy, ale naszym zdaniem może też posłużyć jako przytulny kącik, służący wyciszeniu lub zadumie z ulubioną książką. Drewniana lampa podłogowa będzie idealnym jego uzupełnieniem.

Lampa stojąca drewniana - pomysłowy dodatek

Drewniane lampy stojące, to również idealny element wystroju wnętrza na rozpoczęcie przygody z naturalnym stylem. Drewno nigdy nie wychodzi z mody, dlatego posłużyć może jako element wystroju niezależnie od jego stylu. Naturalny styl pasuje niemal wszędzie, dlatego nie ma znaczenia czy mieszkasz w bloku z wielkiej płyty, czy wiejskim domu pośród pól i lasów.

Nie zapominajmy też o ponadczasowym charakterze drewna, które pozwala na to żeby łączyć ze sobą różne style. Naszym zdaniem lampa stojąca drewniana wpasuje się w każde wnętrze.