Lampy drewniane stojące

Lampy drewniane stojące to idealny dodatek na szafkę czy blat, który służy do budowania nastroju. Stojąca lampa drewniana to bardzo dobry produkt na rozpoczęcie przygody z drewnianymi lampami, gdyż potrafi się wpasować w niemal każde wnętrze a przy tym nie będzie elementem dominującym. Swoim charakterem buduje atmosferę a przy tym nie przytłacza.

Stojące lampy drewniane zbudują nastrój nie tylko w gabinecie, ale również w kuchni, przedpokoju czy też wiatrołapie. Wszędzie tam, gdzie jest miejsce na postawienie tego niewielkiego produktu można zbudować niepowtarzalny nastrój oraz ocieplić wnętrze.

Lampy drewniane wiszące

Kinkiety z drewna

Lampy drewniane podłogowe

Lampki nocne z drewna

Lampy drewniane stojące

Lampy drewniane stołowe

Obrazy podświetlane

Plafony sufitowe

Lampy na zamówienie

Lampa stojąca drewniana- pomysłowy dodatek

Drewno, ze względu na jego naturalny charakter i właściwości, od zawsze było pożądanym i najchętniej wykorzystywanym materiałem przy aranżacji wnętrz, projektowaniu mebli czy dodatków. Ciekawym dodatkiem są drewniane lampy stojące na podłodze. Moda na doświetlanie pomieszczenia kilkoma punktami świetlnymi, przywędrowała ze Skandynawii i wciąż zachwyca nas ciepłą atmosferą, jaka potrafi wytworzyć. Dlaczego nie mielibyśmy zaadoptować tego pomysłu, tworząc we własnym mieszkaniu unikalny klimat?

W ofercie Lalampa.pl znajdziemy klasyczne i nowoczesne modele ręcznie wykonanych lamp podłogowych, których elementy są zrobione z drewna, naturalnych suszonych roślin i komponentów żywicznych. Jeśli zależy ci na pomysłowym dodatku, który swoją formą będzie ponadczasowy wybierz lampy z drewna i naturalnych roślin – zachwycą cię wyjątkowym designem i jakością wykonania, której możesz zaufać.